شرکت اکسین پارس ویهان

info@oxinparsvihan.com

درباره ما

شرکت اکسین پارس ویهان در سال 1393 در استان خوزستان شهر اهواز به ثبت رسیده است.و در این مدت پروژه های عمرانی فراوانی را با کارفرمایان مختلف اجرا نموده است .این مجموعه دارای امکانات و قابلیت بسیاری در سطح استان خوزستان می باشد و با تجربه های کسب شده در پروژه های اجرا شده ؛ شناخت خوبی نسبت به شرایط اقلیمی ؛ جغرافیایی ؛ فرهنگی و اجتماعی در سطح این استان داشته و توانمندی اجرای کلیه پروژه های ساختمانی و تاسیساتی اعم از اسکلت بتونی ؛ اسکلت فلزی؛ مقاوم سازی ؛ سفت کاری و نازک کاری و غیره را در اقصی نقاط کشور را نیز دارا می باشد.

این شرکت بدلیل مرکزیت در شهرستان خرمشهر اقدام به تاسیس کارخانه تولید بتن آماده و قطعات پیش ساخته در سایت نواحی صنعتی خرمشهر با بالاترین کیفیت نموده است تا هم تامین کننده نیاز خود در پروژه های تحت پیمان باشد و هم محصولات خود را در جهت تامین نیازهای منطقه به سایر کارفرمایان ارائه نماید.

 ساختار اجرایی شرکت بصورت پیمانکاری بوده و قابلیت اجرای کار بصورت مدیریت پیمان و یا پیمان مدیریت را هم دارا می باشد .در تمامی پروژه ها کیفیت هدف اصلی این شرکت بوده و راهبری پروژه ها براساس تحویل کار با بهترین کیفیت و رضایت مندی کارفرما انجام می گردد.

ساختار کارگاه مطابق ضوابط فنی و شامل مدیر پروژه و ریاست کارگاه ؛ بخش برنامه ریزی و کنترل پروژه ؛ بخش دفتر فنی ؛ بخش اجرایی و بخش کنترل کیفیت بوده که هرکدام زیرمجموعه های خاص خود را دارا می باشد .

با توضیحات ارائه شده فوق این  شرکت اعلام آمادگی اجرای کلیه ساختمانهای مسکونی ؛ اداری؛ تجاری و بهداشتی درمانی ؛ تاسیسات دریایی و ساحلی ؛ صنعتی ؛ راهسازی و غیره را دارا می باشد.